14:10
אלה הם רק הקשיים המיניים שלך. ושלי. וזה. כמה אנשים יודעים ... הו ..

נדבר על סקס. שים לב שוב. כמה דיונים על סקס בעתיד הקרוב, רק הנושא החשוב והשרוף ביותר, אבל זה מוסבר. אי שביעות רצון סקסית, חוסר יכולת לגלם את סיפורת המיטה שלהם, חוסר ביטחון לעצמך ועל היכולות שלהם ואת הכישורים בחיים אינטימיים - כל זה מטיל לא הטבעת הנעימה ביותר על חיינו.

התוכן של המאמר

1 קומה לא פונקציונליות - רק כמו רבים באים לידי ביטוי, כישלון זכר 2 משך ורצינות של היחסים תלויים כאשר יש לך מין 1 3 גברים מאחלים למין יותר מאשר נשים 4 לא מין רע - זה כאשר אתה הראשון חושב על נהנה השותף שלך 5 לא מין רע הוא כל הזמן מסתיים כמו שאנחנו משמשים לדבר אורגזמה סימולטנית 6 אם אתה אוהב חבר של חבר, יש לך סקס מעולה כל הזמן

בעיצומו של כל אלה, כפי שאנשים רגילים להביע, "בעיות מיניות" לא יתקיים עד כמה מאיתנו כל הזמן אומר, תפיסות מוטעות רגילות על סקס שאין להם קשר למציאות. מעת לעת, רק הרקע של התרחשותם מופיעים ברורים, זמן מעת לעת כדי להבין את שורשי הקשיים לא קל, והם, כפי שהיינו אמורים לומר, את האזיות הבישול והאוניברסליות שהיו מזמן הופרכו על ידי סקסולוגים ופסיכולוגים, אבל ממשיכים לחיות בראש, כפי שאנו מדברים כל הזמן, אנשים כל יום. במאמר זה ננסה להתמודד עם תפיסות מוטעות נרחבות ביותר על חיים אינטימיים. ללכת!

Fulfurgeonality - רק בעיה זכרית

המקור של תפיסה מוטעית זו לא קשה לעקוב אחר. עם גבר הכל פשוט: אם כלי העבודה היה מבולבל על ידי קשיות מתאימה, נראה ו הם מרגישים את שני המשתתפים באירועים, כששום דבר עם הגברת לא ברור כמובן. אותו דבר עם זכר וגברות אורגזמה: התוצאות הנצפות זכר להישאר כל הזמן בקונדום או ללכת איך אנחנו רגילים לדבר ישירות או לא מאוד מינוי כאשר כאורגזמה בגברות הוא המסתורין העיקרי של אוכלוסיית כדור הארץ.

סקסולוגים סוף סוף לדבר די בבירור כי סקס תוניו בנשים יותר, באופן כללי, הוא חוסר עניין מאשר קשיים עם עוצמה בחורים. זה רק כדי לראות אותה עם עין עירומה קשה מספיק, טוב, ואת הגברת עצמה לרוב לא מודע לנוכחות קשיים, ומאשים את היעדר מעדן לא מספיק שותף חרוץ. באופן כללי, לא נדחה כזה מצבים מתרחשים.

משך ורצינות היחסים תלוי כאשר אתה קורה 1 sex2

לדעות קדומות זו יש הרבה עילה, אבל כולם תנאים מוקדמים במה שכתבנו יותר מפעם אחת. סקס הוא overvalued מאוד מודרני חֶברָה. אם האישה ניתנה לך בתאריך הראשון, זה לא אומר בכלל, מה לבנות איתה איך להתבטא, דברים רציניים לא מציאותיים. אולי היא רק רציתי סקס במיוחד ברגע זה, כי גם הגברות גם לא רוצה שלא ידעת? ו ב באותו זמן, אם אתה ממשיך recorting עבור הבלתי חדיר, כפי שכולם אומרים, יופי, עם שבו אתה ביחד במשך חצי שנה, ורוצה Koitus עדיין לא קורה, זה בכלל לא סוף סוף אומר שאתה מתמודד עם אישה רצינית מוגדר מקרים ארוכים. שים לב כי זה לא נכלל כי אתה פשוט בשימוש, ולזרוק אותה יכולת.

איך, nokonets, להבין, כאשר הוא מוקדם מדי, ומתי מאוחר? כן לכאב רק, אם שניכם רוצים את זה, פירושו - אתה יכול. רעיונות על כמה זמן צריך, בסופו של דבר, לגלות חבר לפני מגע מיני ראשון יכול להיות שונה מאנשים שונים, ואם יש לך עם הם בקנה אחד עם האשה שלך, זה רק עוד פריט שמביא אותך קרוב יותר. אבל תן לו ערך מיוחד בדיוק לא שווה.

באופן כללי, אם אתה מתמודד עם איך אנחנו מביעים, אישה שיש לה תלוי בך לא היתה שום חוויה מינית, כדאי לעשות הנחה על האימה הטבעית שלה לפני כן החלק החדש ולא ידוע, כפי שכולם יודעים בגרות.

איסוף מוכן רוצה לעבוד עם עשיר בישראל. הם חסרי עניין ואבניים. רק זה כבר לא רק נקודות חיוביות בעבודה.

אם אתה באמת מעריך את זה מכוון ברצינות, גם מודע לכך שהסיבה לאי-רצונה היא לא זו היא מתפשטת אותך, ובעובדה שזה לא מוכן, להחזיק סוסים. ז ' סבלנות שתתרשמו!

גברים מאחלים למין יותר מאשר נשים 3

או אפילו נורא - הגברות בכלל לא רוצה את זה, זה רק גברים צריכים כל הזמן. ושוב היינות במה שקורה גם שוכב על התרבות ההמונית וסטריאוטיפים ציבוריים. יש להדגיש על ידי העובדה שיש לו כמה 10 גבירותיי? איש, אמיתי מאצ'ו! היו לה שני שותפים לך? תחשוב על זה מבולבל, למצוא גברת הגון! סטנדרטים כפולים דומים נסעו המיניות הנשית הנוראה, כפי שכולם יודעים, מסגרות מגבילות, כאשר כגברים מורם והוכיח מאוד. נערות ליווי בהרצליה

Sexologists פטוחות כי רמת "טירוף" על סקס בחורים וגברות שונה לא מספיק. הלוואי, בסופו של דבר, לישון עם כל מה שנעה, יש שני מינים, כמו אלה אשר מתייחסים למין הכי אחיד. אם אתה מכסה את הצמד שלך יש אופי סקסי דומה, אתה תהיה הרצוי או לעתים קרובות, אבל אדם מדיד עם גברת שאינו יודע שובע יהיה די כבד.

לא מין רע - זה כאשר אתה הראשון לחשוב על נהנה משלך Part44

לאחר קריאת מאמרים סקסיים שונים, כתוב לעתים קרובות הרחק מההגשמה של הטבע של אנשים מיניים, גברים, הצביע על עצמם, נסו לספק שותף של 20 אורגזמות ללילה, ולא מושגת אפילו 1, להתחיל לסבול ולשלב. נשים מהם גם לא לפגר מאחור, ו לאחר שליטה בטכניקה של מציצה עמוקה ביותר במדריכים מ WebA או לאחר לארוג תנוחות התעמלות של זוג שנים של שיעורים להתחיל, לשים את זה בעדינות, לספק נהנה השותפים שלך, בתקווה, כפי שכולם יודעים, הדדיות צבעונית, אבל מסיבה כלשהי זה לא לְקַבֵּל. מה עדיין לא כאן?

Sexologists משוכנעים כי המין - התהליך הוא אנוכי גרידא. באופן ספציפי, תהליך של מציאת ההנאה של המאהב שלו רק עושה אותו כמו אנשים רגילים להביע, רצוי ו בעל ערך. כולם יודעים כי כתוצאה - סוער וקלוריט, כפי שכולם יודעים, יש מערכת יחסים סקסית אצל אלה זוגות שבהם כולם פשוט, בסופו של דבר, נהנה למחצית השנייה במיטה, הסרת מ תהליך מקסימום ליהנות. ואם זה הדדית, יחסי מין באמת יוצא קליט, רווי, כמו ראשי, בלתי נשכח.

לא, אנחנו לא ממיסים אותך בכלל מטכנאי מחקר מעמיק מציצה ותנוחות התעמלות, כל זה לא עלול לעשות העניינים האינטימיים שלך, איך להגיע, שונים ומרתקים. הנה רק אם אתה רק ולעשות את זה קורבן למען שלו (או לה) הנאה, שום דבר טוב מכאן לא יעבוד. למד, בסופו של דבר, תעניק את עצמך, ולהרגיש חופשי לומר על זה scet של זוג שלך.

לא סקס רע הוא כל הזמן מסתיים, כמו שהתחילה, אורגזמה סימולטנית 5

כמעט כל זוגות הם כמעט מתוחים באורגזמה סימולטנית, אשר כמעט תמיד פשוט בלתי ניתנת להשגה. Ladiesky ואורגזמה זכר - מאוד כפי שהיינו מדברים, תופעות שונות ויש לי, איך להתבטא בטבע שונה, ודרכי הכשרון של הנקודה הגבוהה ביותר הנאה, כפי שכולם אומרים, אמנים שונים. סקס ניתן לסיים לחלוטין רק על ידי אורגזמה שלה או ... רק אורגזמה שלה. כן, וכך זה קורה, לדמיין לעצמך, וזה קורה לעתים קרובות יותר מאשר פיצוץ סימולטני, כפי שאנו מבטאים, צבעי הקסם המציאו תרחישים סרטים ארוטיים מועדפים.

מגע מיני שלך אינו גזע בעת ובעונה אחת אורגזמה, שבה אחד מכם הוא כל הזמן מפגר מאחור, וממהר. כמובן, כולנו יודעים היטב מה, כך שהמעשה המיני הביא הנאה ואושר, האורגזמה בסוף לא צוֹרֶך.

עמידות רוסית וחוסר חוק של מידע זרוע דעה כוזבת על העובדה כי הליווי הוא למעשה משהו מביש, כך, עובדה זו צריכה להיות שותקת. רק מעטים יודעים כי לשירות הליווי בישראל אין שום דבר יחד עם זנות.

ליהנות בכל רגע, להתמקד ברגשות שלך, לראות את התגובה של הצמד שלך - ואז, כפי שכולם יודעים, בכל רגע של Socia שלך יהיה ספוג בשמחה ואהבה. העובדה כי kstoti, על luve ..

אם אתה אוהב אחד את השני, יש לך כל הזמן מצוין sex6

טעות איומה. לא למסקנה הפחות נוראה שאם במין לא ניסית משהו, ואז אהבה היא אף אחד בינך. אפילו חברים לאהוב אנשים לעתים קרובות יש אופי שונה, פנטזיות סקסיות שונות, סיבות מרגש שונות. ואת השיטה היחידה כפי שהיה כדי לגלות אחד את השני ולהתגלגל את החיים האינטימיים שלך בסיפור - זה לא להיות ביישן לדבר על איך כולם אומרים, נושאים סקסיים, ולבסוף, הניסוי עם נוהלי חדשים ורגשות. אהבה אינה מבטיחה לך סקס קליט וקסוי, מעליה, כמו על היחסים שלך בכלל, יצטרך לעבוד יחד.

אנו נספר על זה, זה הפך יוצר את אופי של אדם וכיצד הוא משפיע על התנהגותו בכל תחום החיים עוד במאמר על הקישור.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. לא לכל אחד סוד הוא העובדה כי סקסולוג הוא 10 השנים ביותר. כולנו יודעים מה אני עוזרת לזוגות כדי לפתור קשיים בחיי סקסי.

מערכת יחסים ללא רבב לא קיימת. זה, בסופו של דבר, חששות וחיים אינטימיים. זה לא קורה כך שותפים במיטה הכל כל הזמן לחלוטין, ללא בעיות וקוזוס. לשים לב לעובדה כי כל מה שקורה, כמו שופט סגור על ידי דלת חדר השינה, נוגע הן. "זו הבעיות המיניות שלך" - מאוד, כפי שכולם אומרים, ביטוי רעיל, שהוא רהוט, באופן כללי, מאשר את האגואיזם של בן זוג שהשאיר אותו. אין "שלך" ו "שלי". שם - כל המשותף. צריך לספר לי איך לפתור קשיים, כולל מרכיבים אינטימיים. דיון, משא ומתן, לנסות חדש, לקחת בחשבון את המשאלות של אחד את השני, להתגלמות פנטזיות סקסיות. אז החיים אינטימיים יהיה באיכות גבוהה, כמו שרובנו התרגלו לומר, רווי!

Просмотров: 221 | Добавил: ionet6h | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar