22:00
איך בחור מרגש אישה. צעד אחר צעד תוכנית.

אה, אם הכל היה פשוט כמו בסרטים למבוגרים! שם, הבנות פשוט לזרוק אותך על הצוואר, ואפילו עם כל המשאלות אין זמן או את הצורך של Google "איך לעורר את הנערה". אם המקרה לא קורה ביצירת מופת הבאה של תעשיית הפורנו, אבל בחיים - קדימה כדי לקרוא את המאמר.

התוכן של המאמר

1 שיעורים אמנות אורטיבית 2 תשומת לב! 3 שקט הולך - אתה תהיה על 4 מועדון שמח ותושייה 5 חכם גישה 6 צפייה למזל טוב 7 יקר, לקחת phousher! 8 אנו בוחרים אריזה 9 שדה קרב 10 קרוב יותר גוּף 11 קצר תוֹכֶן

כי הרצפה הנשית "הופכת" ביותר בחורים כאשר הפגישה הראשונה ובשלבים הבאים של מערכות יחסים? אנחנו מתפרקים סטטיסטיקה ורוח על שפם:

שיעורים אמנות אורטיבית

המקום הראשון נתון תמיד על ידי פיתוי מילולי. המחקרים הישנים של מאות שנים, של inter-clilitudes מאשרים את האמת כי "בנות אוהב אוזניים". סקרים סוציולוגיים חסרי רחמים לחבר'ה שאינם יודעים איך להתבדח ולהוביל שיחה.

היכולת לעבוד כמו לשון (להסתיר את smirk שלך, מדבר על שיחה) מגביר שוב ושוב סיכויי הפיתוי. גם אם המראה של הבחור הוא רחוק מן המודלים של מסעות בושם, המצב הוא לא כל כך קריטי אם יש לו מוח חד כמו חדה. בנות נוחות עם איזה אדם בטוח מוביל שיחה.

אישים בטוחים עצמית בכלל למשוך אנשים כמגנט - אתה רוצה לתקשר איתם, לפגוש ולגנוב לפחות קצת קוצר רוח זה. כמה זמרים לפעול להיפך - בכוונה להעמיד פנים להיות ארנבות תמימות כי פורח מתוך סוג אחד של אדם נקבה. המהלך הוא מסוכן, כמו צמרמורת בקול והוריד עיניים יכול לעשות גברת (זה מרגיש כמו טורף מפתה באותו רגע), ויש כל המאמצים הקודמים.

תשומת הלב!תשומת הלב

הרגע החשוב ביותר שבו אתה צריך לזכור הוא - בין אם אתה מתנהג באופן טבעי או לשחק את התפקיד שלך - אתה צריך בעקבות בעקבות את התגובה של הנערה ואת ברקים את הטקטיקות, אם זה יותר ויותר מסתכל על דלת חירום.

אתה לא צריך להיות מחמאות פופולרי מדי - אם הילדה היא לא טיפש ולפחות קצה האוזן שמע על "קורסי איסוף" וטריקים זכר אחרים - אתה תרגיש חשד בגברת. בנות בדרך כלל היצורים החשודים ביותר ביקום. המחמאות חייבות להיות מדויקות, בבירור במטרה. "אתה נראה נהדר היום" - התחלה טובה, אבל אתה צריך להסיר את ההבהרה "היום".

הגברת שלך נראית נהדר בכל עת של היום והלילה - וכאשר יש שמלה מדהימה על זה, וכאשר יש חולצת טריקו עם עקבות של ביצים מקושקשות, ואתה לא מטיל ספק בכלל, אני זוכר? בנות אהבה concretps. ותשומת לב. לעשות מחמאה להופעתה באותו זמן לתת להבין שאתה שם לב לשינויים בו - מהלך נהדר.

שֶׁקֶט הולך - אתה תהיה על

אם אתה מבלה בשלווה, נמדד (צועק איך אתה לא עומד על גביע העולם, אם אתה מחוץ לאצטדיון) ומעט מעומעם, הבחורה תהיה קצת קרוב יותר / לזוז / להטות את הראש ולהקשיב בזהירות. רגעים אלה מתאימים היטב להקים קשר חזותי וחיוך. אם ילדה בתגובה נותנת לך חיוך (כנה, לא כך, כאילו היא הוצגה במקום את iPhone המיוחל ג'ל מקלחת איחור) - טיסה רגילה, המשך.

מוֹעֲדוֹן מרי ו Resourceful3

חוש ההומור עזר למיליוני חבר'ה ברחבי העולם לכבוש את לב הנעורים. אם אתה נוהג במנוע החיפוש, את הבקשה "איך לעורר את הנערה", אז כמה בעיות בחזית הזאת יש disageted. אחרת לא היית קורא את המאמר עכשיו, אבל עכשיו לעשן את הירך המכרז, מסכים? בשלב השיחה בתנוחה אנכית, חוש ההומור הוא האלמנט החשוב ביותר של הפיתוי.

אין צורך ללמוד retell anecdotes. למד לשים לב מצחיק כאן ועכשיו, בהומוריסטים טובים תגובה ברקים למה שקורה. כל מילה של היריב, כל סכין בכתובת שלך הם יכולים להפוך את החדות שגורמת לפיצוץ של צחוק. היכולת לצחוק כשלעצמה יכולה להציל כל מצב מביך.

לִכאוֹב גישה 4

אינטליגנציה.

בישראל לא היו דעות קדומות כאשר ההצעה באה לתרגיל. לאנשים המקומיים יש את המפעלים הרוחניים הגבוהים ביותר. בהחלט כולם מבינים כי ליסר לא יותר מאשר הלקוח מלווה באירוע, מספק ראיון ואת ליווי אישה VIP בכיתה יהיה סימן של מעמד.

החלק הסקסי ביותר של הגוף הגברי עבור נערות רבות הוא המוח. אם אתה הולך למסעדה, ספר לנו עובדה מעניינת על אחד הכלים (כמו ומי הוא הומצא, מה ההבדלים של עוגת גבינה המקורית מכאן הוא חומר זה על הצלחת שלך.ד '.), בגלריה לאמנות, ספר לנו על המחבר (עובדות אקסצנטריות מהביוגרפיה שלו), על איזו תחושה הושקע בתמונה.

כמובן, יש צורך לרקוד מן האינטרסים של הנערה עצמה - טבע יצירתי לא סביר שיש לסיפורים שלך על מכשיר המחשב, והנערה נראה קפדני לא מעריך את הידע שלך במגוון של חנות סקס מעבר לכביש.

Cheoupep למזל טוב 5

אפרוחים עדינים באוגקו באופן מיידי לגדל בחורה. תגיד לה איך היא יפה, מה היא חיוך ייחודי ודברים עדינים אחרים מלטפים שמיעה נקבה.

רגע חשוב: ריהוט חייב להיות ממוקם. אם תחליט לשבב את הנערה מחמאה סקסית, לאחר foowning דרך סבתא יושבת בינך בטרולבוס, אתה לא יכול להבין. אם הנערה זר לאמנה ובושה, את העובדה, לעזאזל, אתה עדיין עושה ב טרולבוס?

יָקָר, לקחת phousher!6

לדבר עם נושאים אינטימיים, בדיחות סקסי צריך להיות ניסה בזהירות, להגדיל את "מינון" אם הילדה מגיבה חיובית ושדים כבר רוקדים בעיניה. אם בידי בן לוויה פתאום התממשו את ההלם החשמלי - שהבדיחה היתה מיותרת, פרויקט סוסים, קאובוי.

אנו בוחרים אריזות 7

מראה חיצוני. אם האם העניקה לכולכם, מאשר רק אתה יכול, ואתה פולט יחסי מין עם מין אחד - לזוז ולא לשבור תמותה פשוטה.

הפטישים החשובים ביותר של הבנות הם חולצת טריקו לבנה פשוטה וג 'ינס, חולצה לבנה (עם שרוולים שיזוף וללא) ותלבושת. רגעים חשובים שני - דברים צריכים לשבת בצורה מושלמת ולהדגיש מה הטבע נתן לך ואת חדר הכושר, זה הראשון. שנית, הבגדים צריכים להיות רלוונטיים.

סוודר שבו עברת את הפגישה בזמן שהחדר הראשון יכול להיות מאושר, אבל לטיול למסעדה אופנתית לא הולמת בבירור. אם רק מכנסיים לנשים בהריון ישיבה, אז זה הזמן לזרוק את החשבון שלך במשחק המקוון ולפוצץ אבק עם נעלי ספורט, כי - זה עוול! - בנות גם רוצה לראות גוף יפה לידם.

פרסום קמפיינים של בשמים ואפקטים גרזנים, כמובן, מגזים מאוד את האפשרויות של המוצרים שלהם, אבל חלק האמת בפנטזיות של מפרסמים עדיין שם. לבחירה של מים שירותים זה שווה לבוא עם כל הרצינות. אם יש לך טעם, לשים את זה בעדינות, לא Ahti, לקחת איתך חבר.

באופן אידיאלי - קח בחורה איתך מי חל טוב לך ובכנות מאחל לך טוב. אחרת, תוכלו מיומנות גברת ערמומית הזדמנות נפלאה לנקום. אם אין בשמים עם טעם עדין ואהבה עדינה בשבילך בסביבה שלך ולא לחזות, קשר יועצים ולאחסן את האינטרנט.

אין להשתמש בושם כי ריסס את היריב שלך לגוף שלי, הוא המאסטר לשעבר של הנשים שאתה צריך. אסוציאציות כאלה אלינו. אם אתה והנערה נמצאות בקוביות ידידותיות / יחסים ידידותיים, להוביל אותו מתחת לטפל בלה לחנות, ולתת לו לבחור את ניחוח המלחמות בו על ידי מחשבות אכזריות.

חשוב: כמות בושם מרוסס אינה פרופורציונלית ישירה לרצונך לישון. כמה זכרים אלפא נושאים רכבת כזו של מים, אשר ניתן להשוות רק עם כלורופורם.

שדה קרב 8

המצב הוא הכל שלנו. ישנן שתי אפשרויות - או שאתה מספק ליידי התזה ענקית של רגשות חיוביים, או אווירה רומנטית שבה הנערה מרגיעה ונפותחת לך ואת הרצונות המיניים שלה. במקרה הראשון, מתוך עודף של רגש, הנערה עצמה יכולה למהר לך על הצוואר ולנשק (כאן העיקר הוא לא לשים על ולא לפספס את הרגע), במקרה השני, הכל יקרה יותר בצורה חלקה ולאט, אבל אמין.

סערה של רגשות יכסה את הנערה בראשו, אם אתה נותן לה קיצונית, עליה חלמה (קונצרט של הלהקה האהובה עליו, טס על בלון וכן הלאה - הכי חשוב, כדי להיות בטוח שהנערה היא באמת מאהב של תחושות חדות ונשיקות אותך מוקדם יותר מאשר התעלפות). Romantic Rendezvous - אפשרות אמינה יותר (ועוד תקציב).

אם המפגש מתרחש במסעדה - בחר מקום נעים שבו השמש לא לסחוב מהחלון, לא מכה ממזגן, ואת הנוף של הבירה מעבר לכביש ולקוחות הכיף שלה. לשבת יחד זה מול זה, להוביל שיחה רגועה ולהביט אל הנערה בעיניים. בטוח אבל לא באגרסיביות.

אם המפגש מתרחש יותר מיקום לא סטנדרטי, אתה צריך לחשוב דרך הכל מ ו. הפארק הוא נפלא, אבל בדוק את תחזית מזג האוויר ולשקול את המקום שבו במקרה של כוח עליון אתה תרוץ להסתיר מן הגשם או רוח צונחת. תאריך גג - נהדר, אבל לוודא שאתה יכול להגיע לשם בבטחה וגם בבטחה לרדת לארץ חטא.

תאריך אתה בבית? ברכות, דון חואן. סורט, להסיר עם מחשב נייד שומר מסך בביקיני, ארוחת בוקר ארוחת בוקר ולקנות יין טוב. אם לפני אותו יום על ידי האותות של היכולות הקולינריות שלך היה מתרסק עם מיונז ונקניקיות, עדיף להזמין מזון לבית. אנחנו הולכים לעורר את הנערה, לא הרעלת מזון, ידידי.

להכין רשימת השמעה לערב. אם הנערה היא לא מטאליסט משוכנע, שירים כמו כל לי (ג 'ון האגדה) או שאתה יפה (ג' יימס בוטה) הם מושלמים עבור תאריך.

אנחנו רגועים. כי אתה מתכנן "המשך של הנשף" רק אנחנו ואתה בעצמך.

תחזוקה של גברים עשירים - פעילות קשה מבחינה פסיכולוגית. מיליונרים של ישראל אינם רגילים לציבור נשות וילדים. זה נחמד יותר להזמין Escaled, אשר ברמה יהיה להקצות ויאוסף חברה נעימה.

הילדה צריכה לחשוב שזה לא נכנע לך, מפתה ערמומית, ועצמה העזה להמשך החם של הערב. קרא עוד על איך לעשות אישה, אנחנו קוראים במאמר שלנו עוד יותר על ידי התייחסות.

קרוב ל Tel9

המעבר לפעולות פעילים יש לבצע עם אותו דיוק, שבו חפירה הולכת דרך שדה מכרה. זה גם אפשרי להשוות את זה עם דיג - אתה לא יכול לתפוס את הדגים, אשר עדיין לא בא על פני הקרס, אבל העיכוב הוא גם מסוכן - זה לא הוו בזמן, ועכשיו הדגים כבר נשבר מן וו (הנקרא מונית ומדהים).

הנערה מחייכת, דעתה מעומעמת, היא מסתכלת על השפתיים של הבחור - טוב. ילדה מחייכת, מבטה נעשה משוגע, היא מביטה בדלת - כנראה הבחינה בצווארון ועגלה מתחת למיטה. בין אם היא מאמינה שזה הזיכרון של חיית המחמד המת - שאלה גדולה.

נשיקות - מפעיל של תשוקה מינית הן בחורים והן לבנות. בשלב זה, בחורים ובנות יכול גם להיענש. לטרוף את הפנים של השותף ולנסות ללקק את הלשון שלה ללשון - אפשרות רעה. כדי להעמיד פנים שהוא מת, ולספק לה כל כדי להתמודד עם הכל - גם כל כך כל כך, בכנות.

איך לעורר בחורה לנשק? להירגע ו להיכנע. שיעור הקצב חייב להתאים את הגידול בתגובה החיובית הפוכה. נשיקות בצוואר אוהב את רוב הבנות, זה המצאה הגדולה ביותר של האנושות. כמו הדרך המפורסמת של הפיתוי כמו ליקיק של האוזניים - רגע שנוי במחלוקת, בצע את התגובה של הנערה. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%90%d7%a9%d7%93%d7%95%d7%93/

שבץ את השיער, בנות כתפיים. Chupping המחמאות שלה מדגיש איך אתה אוהב את השיער שלה, שפתיים, ואכן כל הנערה. בנות אוהב אוזניים, זכור? הם לא מספיק כדי ללקק מספיק כדי להפוך את הנערה, תצטרך לכלול את שרידי התודעה ולהנפיק כמה משפטים.

אם אתה יכול לעשות עיסוי - לנצל את זה! אתה מוכן למקרה זה שמן עיסוי? אם לא, עדיין יש לך זמן. נרות, מקלות ארומטיים ומוסיקה מינית מרגיעה - להראות סבלנות ולהגיע לעסקים עם נשמה, ואתה תאהב את התוצאה.

קָצָר התוכן 10

אז, קאובוי חסר סבלנות, אתה אפילו לא צריך זמן לקרוא את המאמר לחלוטין ואתה החלטת למרוח איך בבית הספר בעת כתיבת עובד? בסדר. כדי ליזום בחורה, הבחור צריך להיות מדבר בחוכמה, בדיחה חדה, ריח טעים, להסתכל באהבה, גם לנשק ולא למהר את האירועים.

כלים: רשימת השמעה עם מוסיקה טובה, בושם באיכות גבוהה (אם מישהו שכח, ניחוח של מי השירותים צריך ללטף את הריח, ולא לנצח על האף כמו מתאגרף שכותרתו), אור mustle, שיין כוכבים ב שמי הלילה), להגדיר מחמאות לא בנאלי וכמה בדיחות חדות.

יש ניואנסים מאוד נחמד - אם ילדה אוהבת בחור, היא תתרגש בלי נרות ארומטיים, בלי יין צרפתי, ובושם יקנו לו את עצמה. ובלילה יהיה תלבושת של מרילין מונרו ("זרוק שאנל מספר 5 ולא © שום דבר אחר") והבחור רק לשחזר וליהנות מהחיים.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

כמו תרגול מראה כדי לעורר את הנערה, זה לא הכרחי להיות גיבור של סרט פורנו. זה מספיק כדי לדעת את "לחצני הנשים הבסיסיים" ולהבין איך הם עובדים. להיות עדין, חיבה, אדיב ואבן אביר. לא להפוך סקס בעזרת בעלי חיים. קח מספיק זמן כדי ללטף מראש, לא להזניח את cunnilingus, ליצור אווירה מתאימה ולא למהר בכל מקום. גם אם הבחורה לא ממוקמת מאוד עבור קיום יחסי מין עכשיו, אתה יכול להיות "קוטג '" מאסטר בשבילה, התשוקה המינית תופיע!

Просмотров: 121 | Добавил: ionet6h | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar